Kodinis Raktas
 
Naujienos
Gaminiai
Dažniausiai užduodami klausimai
Prijungimo schemos ir aprašymai
Kur įsigyti
Darbo pasiūlymai
Aplinkosauga
ES parama
Apie įmonę
Kontaktai
Registruotiems vartotojams
Vardas:
Slaptažodis:

  Naujienos
GSM modulis GSV2C « 2009-10-27

Firma “Kodinis Raktas” plečia modulių asortimentą jau gaminamai apsaugos sistemai SecoLink. Greta šiuo metu rinkoje esančių gaminių – centralių PAS808, PAS816, PAS832 klaviatūrų KM20 KM20B ir KM20BT, zonų išplėtimo modulio EXM800, nuotolinio valdymo modulio RCM800 didelį populiarumą tikimasi įgaus GSM modulis GSV2C. Modulis GSV2C sistemoje veikia kaip klaviatūra ir vykdo pagrindines jos funkcijas. Paskambinus į GSV2C sistemos savininko mobilusis telefonas virsta nuotoline apsaugos sistemos klaviatūra. Sistema valdoma įvedant tą patį kaip ir klaviatūra vartotojo PIN kodą ir valdymo komandas.

Pavyzdžiui – komanda 0 yra naudojama apsaugos išjungimui, komanda 1 – naudojama apsaugos įjungimui, komanda 00 – aliarmo trynimui, o komanda 007 – pasiklausymo funkcijos aktyvavimui.

Kilus aliarmui ar techniniam gedimui GSV2C paskambina vartotojui, siunčia SMS pranešimus su įvykio aprašymu. Jeigu yra poreikis modulis gali siųsti raportus į saugos tarnybas. Skirtingų protokolų naudojimas leidžia siųsti raportus ir iš tokių vietų, kur GSM ryšys yra prastas. Tai aktualu norint saugoti priemiestyje ar užmiestyje esančius objektus.

Modulis suderintas su saugos tarnybų "Eurocash" ir "STP" apsaugos pultais.

« naujienų sąrašas