Kodinis Raktas
 
Naujienos
Gaminiai
Dažniausiai užduodami klausimai
Prijungimo schemos ir aprašymai
Kur įsigyti
Darbo pasiūlymai
Aplinkosauga
ES parama
Apie įmonę
Kontaktai




Registruotiems vartotojams
Vardas:
Slaptažodis:

  Automobilių sergėjimas
Paieškos žodis:

1.
Turiu Commander CODEperfect ir noriu įjungti serviso režimą,bet neturiu instrukcijos. Kaip ta padaryti?
 
Commander turi specialų slaptą laidą, laikinam sistemos išjungimui. Sistema pereina į serviso režimą šį laidą daugiau kaip 25 s sujungus su automobilio "mase". Pametus pultelį ar atiduodant automobilį į servisą remontui, išjunkite sireną ir sujunkite specialų laidą su "mase".
2.
Ar galima prijungti KSD2 prie gamyklinės signalizacijos, kuri turi tik tūrio jutiklį?
 
Jei žinote kurioje vietoje į gamyklinę sistemą ateina tūrinio jutiklio laidai, tuomet lygegrečiai KSD pajungti turėtų būti galima.
3.
Pametėme signalizacijos E50 pultelį, o atsarginis neveikia. Ar įmanoma pritaikyti naują pultelį, padarant taip, kad senieji pulteliai nebereaguotu ir neveiktų, kad išvengti galimų blogų pasekmių,tokių kaip vagyste ir t.t.
 
Įprogramuojant naujus siųstuvėlius į E50 sistemą, senieji automatiškai išsitrina. Dėl neveikiančio siųstuvėlio remonto ar naujo įsigyjimo, kreipkitės į mūsų atstovus jūsų mieste. Parašykite į info@kodinis.lt užklausimą, nurodysime savo artimiausius atstovus.
4.
Sveiki. parsisiunciau iš jūsų puslapio naujesnę versiją CAdmin v3.36b , bet su mano programatoriumi ji nedirba ,išmeta klaidą: (RF_LATCHER nepraėjo patikrinimo procedūros.Darbas neįmanomas), O su senesne veike(31.11), kodėl taip yra?
 
Pas jus sena programatoriaus versija, todėl su naujausia Cadmin ir neveikia. Kreipkitės į mūsų atstovą jūsų mieste arba i įmonę pardavusią jums programatorių dėl jo versijos atnaujinimo.
5.
Noriu sumontuoti adaptyvinę signalizaciją, kad veiktų su standartiniu pulteliu. Gamyklinė signalizacija yra, bet nėra smūgio daviklių ir tūrinės apsaugos. Ar galima prie Jūsų siūlomo modelio prijungti smūgio ir mikrobangų daviklius?
 

Taip, prie adaptyvinės signalizacijos galima prijungti šiuos jutiklius.

6.
Naudoju automobilinę signalizaciją E50, Norėčiau sužinot kaip įjungti tokią funkciją: kad išjungus sergėjimo režimą, jei niekas nebuvo atidaryta, sergėjimo režimas vėl įsijungtų pats.
 
Funkcija FN=44 (AUTOĮSIJUNGIMAS), nuostatos NN=1 arba NN=2. Skaitykite MONTAVIMO INSTRUKCIJOJE Nustatymų suvestinę.
7.
Kaip išjungti serviso režimą auto signalizacijai GM5 S? Pagal instrukcijos aprašymą viską atlikus, sistema nepasileidžia..Kas galėtų būti?
 

Norint GN5_S išvesti iš serviso režimo, reikia suvesti PIN kodą ir FN=11.

8.
Į BMW įmontavau E50_G signalizaciją. Bet įjungus ar išiungus ją nesupypsi sirenos garsas, Bandžiau ir trumpu paspaudimu ir ilgu, bet niekas nesignalizuoja. Jei įjungiu signalizaciją ir suduodu per automobilį , tai sirena kaukia. Ir ar būtinas PIN kodo įvedimas, kad signalizuotuų paspaudus?
 
Gamykliškai yra nustatyta  FN=66, NN=1 - tylus sergėjimo įjungimas ir išjungimas. Jums reikalingi NN=2 arba NN=3 nustatymai. Kaip keisti sistemos funkcijų nustatymus aprašyta MONTAVIMO INSTRUKCIJOS 3-iame skyriuje. PIN kodą įvesti reikia.
9.
Kaip suvesti Renault Espace, imobilizatoriaus išjungimo kodą?
 
Gamyklinio imobilizatoriaus kodą jums padės suvesti Renault atstovai. Jei jūsų automobiliyje sumontuotas mūsų gamybos imobilizatorius KODINIS IMB4, PIN kodą įveskite pagal instrukciją. Jei jos neturite, atsidarykite mūsų svetainėje www.kodinis.lt , skyrelyje GAMINIAI.
10.
Ieškau galimybės automobilio signalizacijos pulteliu valdyti pakeliamus garažo vartus. Ką galite pasiūlyti?Ar galima tą patį pultelį priprogramuoti prie dviejų signalizacijos komplektų? Pavyzdžiui E50? Jeigu taip, kur galėčiau gauti tokią paslaugą?Egzistuoja universalūs distanciniai valdymo pulteliai, skirti infraraudonaisiais spinduliais valdyti buitinę techniką. Gal teko girdėti apie panašius gaminius 433.92MHz dažniui? (Mūsų bendrų vartų automatika valdoma nekintamo kodo Nice elektronikos)//Teka vežiotis tris pultelius - auto signalizacijos, bendrų garažo vartų, nuosavų garažo vartų. Lyg ne XXIa būtų..//
 
Universalių valdymo siųstuvėlių negaminame. Gaminame garažo valdymo modulį GVK, į kurį galima įprogramuoti siųstuvėlius komplektuojamus kartu su mūsų automobilinėmis sergėjimo sistemomis. 
Puslapiai: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10     

Turite klausimų?

Galite pateikti klausimą, užpildę šią formą.

Vardas: *
El-paštas: *
Klausimas: *
* - Būtini laukai.